“У Греції все є”. Вираз, вперше прозвучало в фільмі 1944 року, знятого по водевілю Чехова “Весілля”, ось уже понад півстоліття цитують до місця і не до місця. Причому друге – частіше. Не знаємо, як щодо всього, але ось чартери в Грецію з Києва влітку 2017 точно є. Подробиці тут, а поки подивимося, що ж є в Греції з можливостей пляжного відпочинку.

Острови Греції
Грецькі острови – чи не найпривабливіша частина країни для любителів пляжного відпочинку. Відмінне поєднання найшикарніших пляжів і захоплюючих морських прогулянок вдало розбавляється пізнавальними екскурсіями. Отже, поїхали.

Острів Крит – це старовинний Кноський палац, печера Зевса, вона ж Діктейская, вітряні млини. І, звичайно, Національний парк Білі Гори, де ви особисто можете перевірити, чи існує цей самий «Крітське відлуння», оспіване гумористами 80-х років минулого століття.

Родос – це красива Алея лицарів, древній Палац Кастелло, фортеця госпітальєрів, монастир Цамбіка. І особливе місце – двохсотметровий тунель-очищувач від гріхів. Ну, так кажуть охоронці місцевих легенд.

Санторіні – острів вулканічного походження з однотипною біло-блакитний забудовою, що створює незвичайний візуальний ефект. Про вулкані нагадує Чорний пляж. Про скелях – Червоний пляж, всипаний мінеральної крихтою з розлому скелі.

Корфу – це Палац Ахіллеон, Трон Кайзера, Канал Любові, 900-метрова гора Пантократор. А ще – Мишачий острів, який отримав свою назву через своїх обрисів. Перевірено: мишей немає!

Кос – це Павлиний ліс, Термальний пляж, Римський амфітеатр, Стародавня Агора. А ще – гірське село Зія з відмінними видами і можливістю “затаритися” сувенірами.

Закінф – це Блакитні печери, Природні арки Маратіаса, Пляж корабельної аварії і найдавніше трьохтисячолітньої оливкове дерево. І, звичайно, Askos Stone Park з яструбами, черепахами і шиншилами.

півострівна Греція

У півострівний частини країни теж можна влаштувати собі непоганий пляжний відпочинок. У всякому разі, на чартери в Грецію ціни тут прийнятні, а тому не варто відкладати подорож.

Пелопоннес – це Коринфський канал, Античний Епідавр, один з найдавніших храмів Гери, руїни Спарти і місто-привид Містрас.

Халкідікі – це монастирі Афона, Візантійська вежа, Замок франків.

Загалом, на чартери в Грецію розклад вильотів вже готове. Тому бронюйте тури в Грецію і відпочивайте!