Тел.: +38 (096) 606-30-29
Тел.: +38 (095) 606-30-29
Тел.: +38 (063) 606-30-29

Військовий

  • Призначення:
  • Тривалість: 10 днів
  • Ціна: 829 Грн.

82200, Україна, Львівська обл., м.Трускавець,вул.Городище,4

Послуги
лікувальний центр
зали для занять спортом
клініко-біохімічна лабораторія
кабінет УЗД
кабінет функціональної діагностики
кабінет ендоскопії
кабінет дуодендрального зондування
відділення озокеритолікування
ванне відділення
ванні кабінети
кабінет гінекологічного зрошення
кабінет кишкового зрошення
стоматологічний кабінет

Санаторій “Військовий” (офіційна назва Трускавецький Центральний Військовий Клінічний санаторій) належить Міністерству Оборони України, був заснований у 1940 році.

Розташування
Санаторій знаходиться в південно-східній частині курорту, в 800 м від центру міста і бювету мінеральних вод, в 2,5 км. від ж/д вокзалу.

Номери
1 корпус:
Одномісний (ТV, холодильник, полуторне ліжко, душ), 1 людина на основному місці + дитина на додатковому місці
Двомісний (ТV, хололодильник, два ліжка, душ), 1 людина на основному місці з підселенням, 2 людини на основних місцях + дитина на додатковому місці (сім’я)
Люкс двокімнатний (ТV, холодильник, телефон,двоспальне ліжко, ванна), 1-2 людини на основних місцях + додаткові місця

2 корпус:
Двомісний (два ліжка, душ), 1 людина на основному місці з підселенням, 1-2 людини на основних місцях + додаткове місце
Двомісний покращений (ТV, холодильник, два ліжка, душ), 1 людина на основному місці з підселенням, 1-2 людини на основних місцях + додаткове місце
Люкс -2 кімн. (ТV, хололодильник, телефон, два ліжка, душ), 1-2 людини на основних місцях + додаткове місце
Апартаменти 3-окімн. (ТV, хололодильник, телелефон, двоспальне ліжко, душ), 1-2 людини на основних місцях + додаткові місця

Лікування
Трускавецький Центральний Військовий Клінічний санаторій має більш як 60-річний досвід оздоровлення хворих з сечокам’яною хворобою, хронічними запальними процесами нирок і сечовидільних шляхів, печінки, жовчевого міхура, підшлункової залози, гінекологічними захворюваннями та розладами чоловічої статевої системи. Сучасна лікувально-діагностична база санаторію дозволяє проводити, при необхідності, складні клініко-біохімічні дослідження, рентгенологічне та ультразвукове обстеження, фіброгастроскопію, надавати консультативно-лікувальну допомогу вузьких спеціалістів (стоматолог, гінеколог, проктолог, психотерапевт). В санаторії виконуються унікальні коп’ютерні методики індивідуального підбору доз і режимів прийому мінеральних вод при шлунково-кишкових та урологічних захворюваннях, широко використовується озокеритолікування, мінеральні ванни, підводний душ-масаж, кишкові зрошення. Мікроклізми, інсталяція лікарських препаратів в сечовий міхур. Можливості фізіотерапевтичного відділення включають проведення лазерної, ультразвукової, високочастотної та магнітної терапії. Оздоровчий комплекс передбачає заняття лікувальною фізкультурою. В 1996 році в санаторії відкрито відділення дистанційної шокохвильової терапії (позбавлення каменів в нирках, сечоводах, сечовому міхурі) оснащеного літотриптором “Літостар-2 мультилайн” фірми “Сіменс” (Німеччина). Процедури проводяться досвідченими лікарями-урологами, що пройшли навчання в Німеччині.

Харчування
Дієтичне харчування (трьохразове, організоване за системою замовлень).

Додаткові послуги
В санаторії є все для активного та цікавого відпочинку: клуб, бібліотека, спортзал, тенісні корти, лижна база, танцювальний зал (літній та зимовий), організовуються туристичні екскурсії та комерційні виїзди. Санаторій приймає на лікування не тільки військовослужбовців, але і цивільне населення України та зарубіжних держав. Путівки реалізуються по готівковому та безготівковому розрахунку.