Тел.: +38 (096) 606-30-29
Тел.: +38 (095) 606-30-29
Тел.: +38 (063) 606-30-29

Шахтар

  • Призначення:
  • Тривалість: 4 днів
  • Ціна: 489 Грн.

82200, Україна, Львівськая обл., м. Трускавець,вул.Бандери, 44

Послуги
клінічна, біохімічна, бактеріологічна лабораторії
фізіотерапевтичне відділення
стоматологічний кабінет
урологічний і проктологічний кабінети
кабінет ультразвукової діагностики
рентгенологічний кабінет
кабінет функціональної діагностики захворювань органів кровообігу
інгаляторій
кабінет гідроколонотерапії
бювет мінеральних вод
спортивний комплекс
тренажерний зал
сауна
басейн
лекційний зал
конференц-зал

Санаторій “Шахтар”- це семиповерхова будівля, яка функціонує як єдиний комплекс, до складу якого входить: спальний корпус (одномісні, двомісні та номери класу “люкс”), лікувальний корпус та їдальня. В санаторії “Шахтар” спеціалізуються на лікування хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, печінки, порушень обміну речовин при цукровому діабеті, хвороб нирок, сечовивідних шляхів, простати, сечового міхура.

Розташування
В мальовничій місцевості курорту, 15 хвилин ходьби до центрального бювету мінеральних вод.

Включено
Проживання, лікування, харчування (стандартне або покращене).

Територія
Велика закрита територія з невеликим парком і автостоянкою, діє пропускний режим. Є клуб з різноманітними програмами та танцювальними вечорами. Щодня працює бібліотека.

Харчування
У санаторії “Шахтар” працює їдальня на 500 посадочних місць, 2 зали якій працюють за системою харчування «стандарт» і «покращене». Відпочиваючим в стандартних номерах пропонується стандартне або покращене харчування, для відпочиваючих в номерах категорії «Напівлюкс» і всіх номерів «Люкс» – закріплений покращений тип харчування. Харчування триразове з рекомендованим меню згідно відповідних дієт. Вечорами гостинно відкриває двері бар.

Спорт, краса
Перукарня і косметологічний кабінет. До послуг гостей санаторію: шахи, настільний теніс, більярдні столи, майданчик для ігор у волейбол, сауна, великий басейн, зал з тренажерами.

Номери
В семиповерховій будівлі санаторію “Шахтар” розташовані 215 номерів: одномісні та двомісні (15 м²), одномісні та двомісні категорії «Напівлюкс» (30 м²), 2 – х кімнатні номери категорії “Люкс-1” (40м²) і «Люкс» (35 м²), двокімнатні номери «Люкс» додатково обладнані кухнею (45м²), трикімнатний номер «Апартамент» з невеликою кухнею (80 м², розміщення: максимально 4 дорослих).

Лікувальна база
Санаторій “Шахтар” пропонує відпочиваючим сучасний лікувальний комплекс з новітніми медичними пристроями та діагностичний центр обладнаний єдиним в Трускавці апаратом комп’ютерної томографії. Повне обстеження внутрішніх органів можна здійснити в: біохімічній, клінічній та бактеріологічній лабораторіях; урологічному, гінекологічному кабінетах; проводяться діагностики захворювань серцево-судинної системи в кабінеті функціональної на електрокардіографії,а також: підводний душ-масаж, ультразвукова діагностика, гідроколонотерапія. Послуги нетрадиційних методів медицини: мануальна терапія, голковколювання.